יורם טהרלב

מופע לאירועים פרטיים


 

 

אין כבר דרך חזרה 
מפגש עם יורם טהרלב
מופע לאירועים פרטיים

 

יותר ויותר אנשים המארגנים אירועים לעצמם - ימי הולדת, ימי נשואים, אפילו חתונות - לא מסתפקים במסיבה שיגרתית. רוצים תוכן. רוצים עניין. רוצים תרבות. רוצים לתת לאורחים חוויה בלתי נשכחת. המופע אין כבר דרך חזרה של יורם טהרלב עונה על כל הדרישות. הוא מתאים לכל אירוע בו מתכנסים אנשים שיכולים להנות  משעת אתנחתא עם קצת יהדות, קצת ארץ ישראל והרבה, הרבה צחוק.

בתוכנית, טהרלב בוחן את העבר ואת ההווה שלנו, בגעגועים למה שהיה פעם, בהלם ממה שקורה היום ובציפיה למה שיהיה מחר, וברוח השיר שכתב לפני 35 שנה הוא טוען גם היום: לא נורא, לא נורא חבר, ישנן צרות גדולות יותר! בעין בוחנת, בראש טוב, ובלשון חדה, טהרלב מתאר את דמותו של הישראלי החדש: קצר רוח, בוטה,  חומרני, ועם זאת מלא חיוניות, יצירתי ואופטימי ללא תקנה.

טהרלב מביא אל קהל ידע עמוק בהיסטוריה של הארץ, ובאוצרות החכמה של עם ישראל, עברית עשירה ומלאת הפתעות ויכולת סיפור וירטואוזית. הוא שילוב אמיתי בין המגיד והדרשן של פעם לבין הסטנדאפיסט של היום, ומכל העולמות הוא לוקח את הטוב ביותר, המצחיק ביותר והרלוונטי ביותר.

הקהל אינו מפסיק לצחוק, אך חש כי תוך כדי כך הוא סופג ערכים ומסרים עמוקים מאוד. זו היא הופעה מענגת ומרגשת, מעשירה ומפתיעה – ומעל הכל, מצחיקה עד דמעות!

ניתן לצרף לתוכנית זמרת שתלהיב את הקהל ותסחוף אותו לקחת חלק בשירים.

לקבלת פרטים נוספים, אפשר להתקשר לטלפון 09-9502286 אן לשלוח בקשה כאן.